Kontakt

Logo Calliope

Calliope mini je miniatúrny počítač, ktorý spája zábavu s programovaním. Nakóduj si svojho nového kamoša, ktorého môžeš neustále vylepšovať, pridávať mu nové funkcie a pochváliť sa ním ostatným Calliope používateľom :-). CALLIOPE.sk prevádzkuje spoločnosť BIZ1 s.r.o.


Deti sú budúcnosť všetkých. Komunikujú online, získavajú informácie z rôznych internetových zdrojov, hrajú hry a robia rôzne ďalšie veci s počítačom, smartfónom, tabletom a na internete. Calliope prispieva k formovaniu ich rozmýšľania, kritického myslenia, predstavivosti, ale aj hravosti k dobru všetkých.

CALLIOPE.sk

Kontaktný formulár


  Kódex správania

  Vychádzame z pravidiel, ktoré si stanovila nezisková organizácia Calliope v Nemecku. Jej hlavnou náplňou je poskytovať deťom od 3. ročníka poradenstvo, technológiu a pomôcky, ktoré sú užitočné pre učenie digitálnych zručností. Tými je práve Calliope mini, ktoré kombinuje všetko v jednom. Zásadami práce organizácií zapojených do projektu Calliope je ich nestrannosť, apolitickosť, neziskovosť a nezávislosť na externých faktoroch.

  BIZ1 s.r.o. | Diamantová 11 | 040 11 Košice
  IČO: 50963384 | DIČ: 2120539366 | IČ DPH: SK2120539366
  Spoločnosť BIZ1 s.r.o. je zapísaná Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel SRO, vložka číslo 41685/V.

  BIZ1 s.r.o. logo